Paslanmaz Lazer Kesim


Paslanmaz lazer kesim işlerinizde ekonomik lazer kesim fiyatları ile firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Paslanmaz Lazer Kesim Sistemleri

Yılların verdiği metal işleme deneyimlerimizi ve birikimlerimizi son teknoloji ile donatılmış makine ve cihazlarla zenginleştirerek siz değerli müşterilerimize kusursuz ve hızlı hizmet sunmaktayız. Son teknoloji ile üretilen lazer kesim makineleri ile yaptığımız paslanmaz çelik lazer kesimler ile verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti ile lazer kesimde lider bir firma haline geldik.

Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesim çok sık duymaya başladığımız bir kesme tekniğidir. Kendi içinde çeşitli kademe ve basamaklarla yapılan lazer kesim nikel alaşımları, alüminyum alaşımları, çelik ve paslanmaz çelik gibi materyallerin kusursuz şekilde kesilmesini sağlayan bir teknolojidir. Lazer kesim makineleri bilgisayarlı ortamda hazırlanan kesim ve modellerin bilgisayar tarafından yönetilerek kusursuz şekilde kesilmesini sağlar. Son derece yüksek bir teknoloji ile üretilen lazer kesim makineleri içinde en kaliteli olanları ile kesim yapıyor; sizlere en ekonomik ve en mükemmel ürünleri sunuyoruz.

Lazer Kesimin Avantajları


Firmamızın sunduğu paslanmaz lazer kesim sistemleripek çok avantaja sahiptir. Paslanmaz lazer kesim;
Kısa sürede seri üretim olanağı sunar.
Kesilen metal üzerinde kesimden kaynaklı bir deformasyon oluşmaz.
Üretim esnasında fire verme oranı neredeyse sıfırdır.
Yüksek teknolojiye sahip makinelerle kesim yapıldığı için insandan kaynaklı hataları ortadan kaldırır.

Fire ve kayıplar minimum seviyede olduğu için maliyet de düşer. Uygun bir maliyetle üretilen ürünlerimiz de sizlere daha ekonomik şekilde ulaşır.

Lazer Kesim Hizmetlerimiz


Firmamızın yaptığı lazer kesim pek çok sektörde tercih edilmektedir. Özellikle inşaat, dekorasyon, mimari, mühendislik, reklamcılık gibi pek çok sektörde tabelalar, süslemeler, kapı ve dekoratif objeler gibi pek çok üründe kendisini gösteren lazer kesim sistemleri ile tabela, levha ve saclara hayat veriyoruz.
Dilediğiniz şekilde desen ve şekillerle hizmet verdiğimiz lazer kesim çalışmalarımız fark yaratacak, estetik ve dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır.

Lazer Kesim Fiyatları


Fiyatlarımız ürün ve projeye, kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir; bu nedenle lazer kesim fiyatlarıhakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Örnek ürünlerimizi inceleyebilir, ekonomik fiyat ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.