Lazer Kesim Makinalarımız


Lazer kesim makinelerimiz son teknoloji profesyonel kusursuz kesim yapabilen makinelerdir. Uygun fiyatlarla lazer kesim işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde yer alan lazer kesim makinelerimiz teknolojinin son harikaları olarak nitelendirilebilir. Yılların tecrübesi ile makinelerimizin teknolojik nitelikleri birleşiminde firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Makinelerimizin kusursuz kesim yapabilmesi ve metale ve çeliğe renklendirme ve istediği şekli verme özelliğini taşıması kalitesinin göstergesidir. Bu kaliteli makineler firmamızı sektörün gözdesi yapmayı başarmıştır. Makineleri büyük bir özenle kullanan tecrübeli personellerimizin katkısı da göz ardı edilemez. Lazer kesim makinelerinin kullanımı firmamızda en hassas konulardan birisidir. Makineler bilgisayarlar ile uzman kişiler tarafından kontrol edilmektedir. Bilgisayar programcılığını da beraberinde gerektiren makinelerimizin kullanımı başarıyla gerçekleşiyor ve ortaya lazer kesimin en kaliteli ürünleri çıkıyor. Bu ürünler de beraberinde müşteri memnuniyetini getiriyor.

Lazer Kesim


Makinelerimizin çalışma prensibi ışının karbondioksit gazına elektrik vermesidir. Karbondioksite helyum ve azot eklendiği takdirde lazer kesim daha kaliteli ve dayanıklı bir hal alır. Lazer kesim metali ve çeliği belirtilen prensip ile bükme, kesme, şekil verme, renklendirme işlemidir. Endüstriyel alanda ve makine sanayiinde lazer kesimin kullanılması yaygınlaşmıştır. Daha dayanıklı üretim yapmaya olanak sağlayan lazer kesim küçük esnaflarda da kullanılmaya başlanmıştır. Reklamcılar, grafik tasarımcılar ve tabelacılar da lazer kesimden faydalanmaya başlamışlardır. Lazer kesim bu kadar fazla alana yayılmayı başarmış ve lazer kesim makineleri eskiye oranla daha fazla aranır olmuştur. Firmamızda bulunan lazer kesim makinelerimiz incelendiğinde sektörde tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek nitelikte olduğu anlaşılacak ve tercihiniz olacaktır. En seri üretimlere olanak sağlayan makinelerimizin teknolojinin son gelişmelerinden faydalanılarak donatıldığını da bilmelisiniz.

Lazer Kesim Makinelerinin Kullanımı


Piyasaya sunduğumuz lazer kesim makineleri birçok alanda kullanılmakta ve bunun sebepleri de bulunmaktadır. Kesim makinelerinin bu kadar hızlı şekilde yaygınlaşması makinelerin sağladığı avantajlar ile mümkün olmuştur. Ürünün kusursuz olması, üretim hatalarına yer verilmemesi, kusursuz kesim ve şekil verme özelliği, tek seferde kesimin başarıyla tamamlanması, fire vermemesi, seri üretim avantajı sağlaması, ekonomik üretime olanak vermesi lazer kesimin başlıca avantajlarıdır. Bu avantajları sağlaması lazer kesimin kullanımını arttırmıştır. Makineler otomotiv sektöründe, sanayide, reklamcılıkta, mimaride büyük fayda sağlamakta ve kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Lazer Kesim Makinelerimiz ve Fiyatlarımız


Firmamızda TrumpfTrulaser 3030 L20 lazer kesim makinesi kullanılmaktadır. Lazer kesim makinelerini yakından takip edenler kusursuz bir kesim yapılabilmesi için bu makinenin fazlasıyla yeterli olacağını da bilirler. Üretimde maliyeti düşürmeyi amaçladığımız için bu makineyi tercih ettiğimiz de söylenebilir. Düşük maliyetli üretime olanak sağlayan makinelerimiz yine düşük ücretler ile satılmaktadır. Lazer kesim makinelerimizin fiyatları piyasaya göre oldukça ekonomik tutulmuştur. Uzman ekip arkadaşlarımız, hızlı üretim olanaklarımız ve fiyat politikamız ile müşterilerimizin takdirini kazanmayı da amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda teknolojiden de faydalanılarak gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor ve sonunda olumlu referanslar kazanmayı başarmanın mutluluğu ile işimize durmaksızın devam ediyoruz.kesilmesini sağlayan bir teknolojidir. Lazer kesim makineleri bilgisayarlı ortamda hazırlanan kesim ve modellerin bilgisayar tarafından yönetilerek kusursuz şekilde kesilmesini sağlar. Son derece yüksek bir teknoloji ile üretilen lazer kesim makineleri içinde en kaliteli olanları ile kesim yapıyor; sizlere en ekonomik ve en mükemmel ürünleri sunuyoruz.

Lazer Kesimin Avantajları


Firmamızın sunduğu paslanmaz lazer kesim sistemleripek çok avantaja sahiptir. Paslanmaz lazer kesim;
Kısa sürede seri üretim olanağı sunar.
Kesilen metal üzerinde kesimden kaynaklı bir deformasyon oluşmaz.
Üretim esnasında fire verme oranı neredeyse sıfırdır.
Yüksek teknolojiye sahip makinelerle kesim yapıldığı için insandan kaynaklı hataları ortadan kaldırır.

Fire ve kayıplar minimum seviyede olduğu için maliyet de düşer. Uygun bir maliyetle üretilen ürünlerimiz de sizlere daha ekonomik şekilde ulaşır.

Lazer Kesim Hizmetlerimiz


Firmamızın yaptığı lazer kesim pek çok sektörde tercih edilmektedir. Özellikle inşaat, dekorasyon, mimari, mühendislik, reklamcılık gibi pek çok sektörde tabelalar, süslemeler, kapı ve dekoratif objeler gibi pek çok üründe kendisini gösteren lazer kesim sistemleri ile tabela, levha ve saclara hayat veriyoruz.
Dilediğiniz şekilde desen ve şekillerle hizmet verdiğimiz lazer kesim çalışmalarımız fark yaratacak, estetik ve dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır.

Lazer Kesim Fiyatları


Fiyatlarımız ürün ve projeye, kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir; bu nedenle lazer kesim fiyatlarıhakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Örnek ürünlerimizi inceleyebilir, ekonomik fiyat ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.