Hakkımızda


İstanbul Lazer Kesim


İstanbul'da tüm semtlerden gelen müşterilerimiz ile hizmetimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Lazer kesim ve saç kesim çelik ürünlerinin satışını yürütmekte olan firmamız İstanbul'da ve birçok şehirde kişisel alanlarda, inşaatlarda ve fabrikalarda kullanılan ürünlerin mimarı olmayı başarmıştır. Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri kaliteyi öne çıkarması ile anılmış ve sürekli olarak sektörde referans kazanmıştır. Bu sektörün son yıllarda geliştiğini göz ardı etmemek gerekir. Birçok yeni lazerli sac kesim ürünleri oluşturulmuştur. Bu tarz ürünlerin artması ile sektörel makinelere olan ihtiyaç için de firmamızın ürünleri ön plana çıkmış ve talepleri karşılamıştır.

Vizyonumuz

Firmamızın benimsemiş olduğu vizyon başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'de sektörün ihtiyaç duyduğu makinelerde en kaliteli ürünleri sunan firma olarak tercih edilmektir. Adımızdan kaliteyle ve dürüstlük ile bahsettirmek, sektörün en iyisi olabilmek, ürünlerimizin sürekli olarak diğerlerinden farklı olarak anılması ve tavsiye edilmesini amaçlıyoruz ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarınızı yürütüyoruz.

Misyonumuz

Satışını yaptığımız ürünleri en iyi şekilde tanıtmak ve reklamını en doğru şekilde yapıp bu sektörün tercih edilen adresi olmak için çalışıyoruz. Misyon olarak benimsemiş olduğumuz hizmet anlayışı ürünlerimizi en doğru şekilde müşteriye aktarmak ve satışlarını başarıyla tamamlamaktır.


Lazer Kesim Ürünlerimiz


Ürünlerimizi en detaylı halleriyle incelediğinizde lazer sac kesimi ürünlerimizin paslanmaz çelik ile üretildiğini göreceksiniz. İnsanlar için en sağlıklı olarak ve ürün kalitesi olarak da en dayanıklı olan paslanmaz lazer kesim makinelerimiz birçok kişinin tercihidir. DKP ve HRP sac kesiminin yanı sıra siyah sac, renkli ve desenli sac kesimleri de ürünlerimiz arasındadır. Tüm sac kesimlerin lazer teknolojisinden faydalanılarak yapıldığı unutulmamalı ve kalite göz ardı edilmemelidir. DKP sac kesim ürünleri bürolarda, beyaz eşyalarda, otomotiv üretimi ve yedek parçalarında, makine sanayinde kullanılabilmektedir. CRP sac kesimleri ise çatı kaplamasında ve lpg tüplerin imalatında önemli bir yer tutar.

Fiyat Politikamız


Firmamızda paslanmaz çelik ürünlerin kalitesi kadar fiyatı da konuşulmaya devam ediyor. Sektörün en kaliteli paslanmaz çelik ürünlerini, lazer kesimi ile oluşturulan saclarını Türkiye'nin her yerine satmaya devam ederken müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler işimize daha fazla sarılmamızın önünü açıyor. Ürünlerin fiyatları konusunda çok olumlu tepkiler alıyoruz. Fiyat politikamız oldukça esnek tutuluyor. Birçok ürünün fiyatını tutabildiğimiz kadar aşağıda tutmaya özen gösteriyoruz. Paslanmaz çelik ürünlerini satan alan kişiler kaliteyle birlikte fiyattan da memnun kalıyorlar.

İletişim


Firmamızın ürünleriyle tanışmak ve firmamızdan alışveriş yapmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümünde yer alan ofis adresimize ulaşabilirsiniz. Telefon ve fax numaralarımıza da buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz değerli ziyaretçilerimizin sorularını yanıtlamak için İletişim panelindeki bilgileri doldurarak bize aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz. Mail adresinize dönüş olarak en kapsamlı ve net şekilde cevabımızı iletelim.