25 Mm’ye Kadar Siyah Sac Kesim


Bünyemiz yılların verdiği deneyim ile sizlere uzun zamandan beri 25 mm siyah sac lazer kesimkonusuna hizmet sunmaktadır. Sizlere hemen hemen her alanda kullanmanız için lazer hizmeti veren kurumsal yapımızdan sizler de istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Hem kaliteli hem de garantili olan bünyemiz sizlere daima kusursuz bir hizmet anlayışı ile işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Sizler de her türden metal kesim işlemlerinizi gönül rahatlığı ile bünyemiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Sizlere sunduğumuz hizmet arasında şunlar kesim işlemleri bulunmaktadır:
· Paslanmaz lazer kesim
· Lazer kesim
· Giyotin makas kesim
· CNC Abkant büküm
· 20 MM’ ye kadar paslanmaz Çelik kesim
· 25 MM’ ye Kadar siyah sac kesim
· 12 MM’ ye kadar alüminyum kesim

Siz değerli müşterilerimizde ihtiyacınıza uygun olarak yukarıdaki kesimlerimizden istediğinizi seçerek hızlıca kesimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Lazer Kesim Paslanmaz Çelikler


İstanbul paslanmaz lazer kesim merkezi olarak sizlere yeni ve son teknolojiden yararlanarak hizmet vermekteyiz. Daima müşteri memnuniyeti ile sizlere gelişmiş hizmetler sunan bünyemizle farklı ve renk lazer kesimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Şık, kaliteli, kusursuz ve dekoratif yapısı ile göz dolduran kesimlerimiz sizlerin de iş yerlerini, fabrikalarını ya da evlerinizi süsleyebilir. Hemen bünyemiz ile iletişime geçerek her kesiminizi hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimizden İstediklerinizi İhtiyaca Göre Seçebilme İmkânı
Sizlere çeşitli ürün seçenekleri sunan bünyemiz sizleri kesim sırasında tercih edebileceği pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürünler arasında şunlar bulunmaktadır:

· Renkli ve desenli paslanmaz çelik
· DKP sac ürünleri
· HRP sac ürünleri
· Siyah sac
· Paslanmaz sac

Sizler de istediğiniz ürün seçeneklerimizle dilediğiniz lazer kesim işlemden yararlanabilirsiniz. Cazip fiyatlarımızdan ve teknolojik kesim sistemlerimiz için bünyemiz ile iletişime geçip her an lazer kesimlerini yaptırabilirsiniz.

Paslanmaz Kutu Harf SistemleriPaslanmaz kutu harf sistemleri reklam ve özellikle dükkânların isimlerini belirtmek için kullanılmaktadır. Bu ya da buna benzer alanlarda kullanılan paslanmaz kutu harfler ile siz de farkımızı rahatlıkla keşfedebilirsiniz. İstediğiniz Harfleri tarafımıza belirttikten sonra kaliteli malzemeler kullanarak gerçekleştirilen kesim işlemleri ile sizler de asla pişman olmayacaksınız. Sizlere daima iyi değil en iyiyi yaşatmaya çalışan bünyemiz kullandığı malzemeler ile kutuların hemen yıpranmamasının da garantisini vermektedir. bu sayede uzun ömürlü kullanabileceğiniz kutu harflere bizim ile kavuşabilirsiniz.

Desenli Paslanmaz Sac Fiyatları


Evlerinizde ya da iş yerlerinde farklı amaçlarda kullanabileceğiniz desenli paslanmaz sac kesimlerini bünyemiz ile kolayca kaliteli olarak yaptırabilirsiniz. Sizlere hemen her noktada farklılık yaratan bünyemiz yeni ve gelişmiş kesim yöntemlerimizle kesimlerinizi gerçekleştirmektedir. Bu sayede kesimlerimiz oldukça dekoratif ve şık durmaktadır. Sizler de diler evlerinizde diler iseniz iş yerlerinizde farklı dekoratiflere bizim ile imza atabilirsiniz.